logo

Svadobný Fotograf Zvolen

Svadobný fotograf pre Zvolen a okolie

Som svadobný fotograf s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa špecializuje na fotografovanie svadieb.

Zvolen - ideálne miesto pre svadobné fotografie.

Zvolen, druhé najväčšie mesto v Banskobystrickom kraji, ponúka ideálne zázemie pre svadobné fotografie. Mesto s bohatou históriou a kultúrou je plné romantických zákutí, ktoré sú ako stvorené pre zachytenie vzácnych okamihov.

Ak hľadáte fotografa, ktorý vám pomôže zachytiť vašu vysnívanú svadbu vo Zvolene a okolí, neváhajte ma kontaktovať. Rád vám ukážem tie najkrajšie zákutia pre fotografovanie svadobných portrétov.

Profesionálne fotenie Zvolen

Fotograf s dobrými referenciami

Od prvých príprav cez slávnostný obrad spoločnú fotografiu všetkých hostí až po zábavu na svadobnej hostine, zachytávam všetky dôležité momenty tohto jedinečného dňa. Ak je záujem rád fotím aj fotografie s prskavkami, nočný portrét alebo iný netradičný program.

Svoje fotografie spracovávam s láskou a starostlivosťou, aby sa stali nezabudnuteľnou spomienkou na váš veľký deň.

Rád vám pomôžem zachytiť tento nezabudnuteľný deň tak, aby ste sa naň mohli vždy s láskou spomínať.

svadobný portrét pri západe slnka,
Svadobný portrét na hojdačke, východné slovensko, prešov

Profi fotografie plné emócií

Fotograf s citom

Svoje fotografie nerobím len preto, aby vyzerali dobre. Chcem, aby mali aj dušu, príbeh, prirodzenosť. Zachytávam skutočné emócie a momentky, ktoré budú z fotografie vyžarovať aj po rokoch.Pri fotení portrétov spolu hlodáme prirodzené ale zároveň krásne pózy. O to krajšie často vzniknú fotografie úplne bez pózovania, ktoré nesmú nikdy chýbať.

Ak hľadáte fotografa, ktorý vám pomôže zachytiť vaše spomienky v podobe krásnych a emotívnych fotografií, neváhajte ma kontaktovať.

Fotografovanie svadieb

Jeden z najkrajších dní života, zachytený do príbehu rozpovedaného fotografiou

Galéria fotografií
Galéria fotografií

Pozrite si moju tvorbu. Spoznajte mňa a moju prácu cez fotografiu. V galérii nájdete výber fotografii zo svadieb a portrétnych fotení.

Svadobné príbehy
Svadobné príbehy

Galérie fotografií z celého svadobného dňa od rána a prvých príprav až po posledný popolnočný tanec.

Svadobné balíčky
Svadobné balíčky

Cenník svadobnej fotografie a služieb. Vyberte si svadobný balíček, ktorý bude najviac vyhovovať vašej predstave.

Nádherné miesta na fotenie vo Zvolene a okolí

V prírode, v meste aj pod strechou

Ak hľadáte krásne miesta na fotenie vo Zvolene, máte na výber z mnohých možností.

Ak máte radi históriu a kultúru, Zvolen ponúka množstvo zaujímavých pamiatok. Môžete navštíviť napríklad jeden z parkov, uličky a historické námestie. Skvelou, zároveň divokou veľmi blízkou voľbou je aj Mestský park Lanice je to džungľa v meste. Kultúrnejšie je zas arborétum Borová hora.

Krátka túra ponad mliekarne nás dovedie do úžasného lesa, kúsok ďalej je málo známa skalná vyhliadka Poštárka s nádhernými prírodnými zákutiami, ktorá je takmer vždy ľudoprázdna. Nad Zvolený obľúbený Pustý hrad.

Za zmienku stoja aj vzdialenejšie lokality, ako opustený ovocný sad nad obcou Malachov pri Banskej Bystrici, vo vhodnej dobe to môže byť vskutku výnimočne miesto na fotografovanie portrétov. Kaštieľ a jeho záhrada v Hronseku. Taktiež neďaleký drevený kostolík. Chodníčky v okolí Kúpeľného komplexu nad Sliači.

Všetky tieto miesta sú ideálne pre fotografovanie svadobných portrétov. No vždy vyzývam budúcich novomanželov, aby si našli to svoje jedinečné miesto, kam chodia na prechádzky, na huby. Kde mali prvé rande alebo u babičky na dvore... Má to svoju špecifickú hodnotu, ktorú človek objaví až časom.

Svadobné portréty v Panónskom Háji Gavúrky

Jedinečná prírodná lokalita, ktorá je ako stvorená na nádherné svadobné fotografie v prírode

Ide o dubový háj, ktorý sa rozprestiera pri obci Dobrá Niva neďaleko Zvolena.

Unikátnosť tohto dubového hája spočíva v tom, že ide o zachovaný pôvodný pasienkový les (panónsky háj). Na rozľahlej ploche stojí až 600 jedinečných, mohutných a staručkých dubov, ktoré prežili stovky rokov.

Svadobný pár, svadobné fotenie v Ľubici, svadba, Gavurky, zvolen, pliešovce
Iveta Vresilovičová
Iveta Vresilovičová
3. August, 2020
odporúča
Prezili sme s Lukasom nas velky den, je to pozitivny, velmi prijemny a skvely clovek co sa odzrkadlilo aj na fotografiach. Cele fotenie sme si uzivali ako jeden carovny den a to vdaka Lukasovi, pri ktorom sme ani nevedeli, ze nas foti. Zachytil tie spravne momenty v ten pravy cas. Skvely den, naaadherne fotky. Zo ❤️ DAKUJEME. I&J
Vladimíra Fuchsová Janáková
Vladimíra Fuchsová Janáková
9. December, 2019
odporúča
Ďakujeme Lukáš za tvoju skvelú prácu. Vďaka tebe máme krásnu spomienku na náš veľký deň, na ktorý tak radi spomíname. Super práca, priateľský prístup, krasne dielo. 🖤 Vlaďka a Majky
Lenka Tomesová
Lenka Tomesová
9. Október, 2019
odporúča
Ďakujeme Ti Lukáš za nádherné vyobrazenie nášho svadobného dňa. Presiahlo to naše očakávania. Si skvelý a kreatívny fotograf, a sme nesmierne spokojní. Ako človek si tiež veľmi milý a priateľský a vyhovel si nám v našich požiadavkách. Veľmi sme si to užili, mali sme s Tebou skvelý čas a tiež sme sa s toho veľa nasmiali. Fotky sú žiarivé a farebné a vytvárajú nám krásnu spomienku na ten najkrajší deň v živote. Tvoja práca je na veľmi vysokej úrovni a zachytil si všetky špeciálne momenty. Keby to bolo možné, hneď by sme si tento deň s Tebou znova zopakovali. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujeme a prajeme Ti veľa úspechov na každom kroku ☺️📸
Magdaléna Mlenka Martonová
Magdaléna Mlenka Martonová
26. September, 2019
odporúča
Skvelý fotograf, ktorého máme v rodine tak trochu už zaužívaného :D Lukáš bol fotiť sesternici na svadbe a veľmi sme boli nadšení z jeho fotografií. Preto bol pre náš veľký deň jasná voľba. :D Lukáša poznáme osobne už dlhšie, vždy sme si cenili jeho srdečnosť a priateľskosť, ako aj ústretovosť. Odráža sa to aj v jeho tvorbe a práci s ním. Fotenie pred svadbou sme si naozaj užili, necítili sme sa do ničoho nútení a veľa sme sa nasmiali. Lukáš nám vyhovel vo všetkých našich požiadavkách a zachytil všetky dôležité momenty. Čo zbožnujem na jeho tvorbe, sú tie živé a žiarivé farby, ktoré vytvárajú usmevnú atmosféru, už len keď sa pozriete na fotky. Komunikácia s ním bola bezproblémová a vyhovel nám aj v dodaní fotografií. Máme veľa priateľov a kolegov v zahraničí a aj tí veľmi pochvaľovali jeho prácu. Lukáša všetkým odporúčame a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelé fotky! :)
Iwett Pekarčíková
Iwett Pekarčíková
6. Október, 2018
odporúča
Naozaj vrelo odporúčame Lukáša každému, kto túži zachytiť nádherné momenty svojich výnimočných chvíľ. Lukáš - Kukino, veľmi pekne ti ďakujeme za všetko. Si naozaj výnimočný talent a prajeme ti všetko dobré v profesionálnej i súkromnej sfére. :D :D Drž sa tvoji Pekarčici :D Iwett + Michal
Radka Jánošíková
Radka Jánošíková
22. Január, 2018
odporúča
Milý, ochotný, priateľský a šikovný fotograf, ktorý okrem krásnych fotiek ktoré nám urobil na našej svadbe na mňa pôsobil antistresovo za čo som mu veľmi vďačná � � odporúčam!!!
Denisa Verešová
Denisa Verešová
29. November, 2017
odporúča
Ďakujeme Lukášovi, za jeho profesionálnu prácu počas celého nášho svadobného dňa. Si ozaj milá a ústretová osôbka a sme radi, že sme si ako fotografa zvolili práve teba. S fotkami je spokojná celá naša rodina, ako aj priatelia. Obzvlášť Ti ďakujeme za priebeh predsvadobného fotenia - za Tvoje rady, nápady a výber miesta 🙂 Želáme Ti veľa spokojných zákazníkov a veľa zaujímavých projektov. Taktiež spokojnosť aj v osobnom živote. Nech sa darí, to Ti praju Verešovci 😉
Alica Fronko
Alica Fronko
1. Október, 2017
odporúča
Ďakujeme Lukášovi za nádherné svadobné fotky,ktoré prekonali naše očakávania. Na svadobný den a posvadobné fotenie máme aj vďaka Lukášovi krásne spomienky, fotenie sme si užili, bola to zábava :) Lukáš bol veľmi milý, zábavný a trpezlivý, taktiež sa nám páčil jeho profesionálny prístup. Boli sme maximálne spokojní a Lukáša vrelo odporúčame.
Dominika Hudáčová
Dominika Hudáčová
3. September, 2017
odporúča
Chceli by sme sa aj takouto cestou veľmi pekne poďakovať Lukášovi za jeho profesionalitu, trpezlivosť, ochotu, za jeho ľudský prístup. Takých ľudí ako je on je v dnešnej dobe málo. Veľmi sme si svadobné fotenie užili ako aj celú svadbu. Už sa nevieme dočkať fotiek, vieme, že budú nádherné pretože ich fotil vynikajúci fotograf, ktorého táto práca baví a napĺňa. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME a dúfame, že sa ešte niekedy stretneme. Dominika a Michal :)
Svadobný fotograf Lukáš podolský logo Banská Bystrica

Máte otázku alebo záujem o služby?

Prosím kontaktujte ma telefonicky, cez kontaktný formulár, sociálne siete alebo cez moju emailovú adresu.

Lukáš Podolský

Web: www.lukaspodolsky.sk
E-mail: foto@lukaspodolsky.sk
Telefón: 0902 878 431
Facebook: Lukáš Podolský - Fotograf
Instagram: lukaspodolsky_foto

Kontaktný formulár    Svadobný fotograf Lukáš podolský logo Banská Bystrica

    Lukáš Podolský - Svadobný fotograf - Slovensko

    Profesionálne svadobné fotografie z vašej svadby. Zdokumentujem váš veľký deň v krásnych spomienkach, ktoré vydržia navždy.

    Galéria svadobných fotografií Svadobné príbehy Ponuka svadobných balíčkov O mne Kontakt