logo

Svadobný fotograf – Banská Bystrica

Svadobný fotograf Banská Bystrica a okolie

Som profesionálny svadobný fotograf s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý sa špecializuje na fotografovanie svadieb.

Hľadáte kvalitné svadobné fotografie z Banskej Bystrice a okolia?

Krásne mesto Banská Bystrica s bohatou históriou a kultúrou ponúka ideálne zázemie pre romantické svadobné fotografie. Je to tiež ideálne miesto pre fotografovanie v úžasnej prírodne, lebo len kúsok za mestom nájdeme nádherne pokojné miesta vhodné na fotografovanie svadobných portrétov.Pri mojich potulkách krajom vždy objavím nové zaujímavé miesta, ktoré sú ideálne pre zhotovenie krásnych záberov.

Ak hľadáte fotografa, ktorý vám pomôže zachytiť vašu vysnívanú svadbu v Banskej Bystrici a okolí, neváhajte ma kontaktovať.

Profesionálne fotenie Banská Bystrica

Fotograf s dlhoročnými skúsenosťami

Od prvých príprav cez slávnostný obrad spoločnú fotografiu všetkých hostí až po zábavu na svadobnej hostine, zachytávam všetky dôležité momenty tohto jedinečného dňa. Ak je záujem zo strany novomanželov rád fotím aj fotografie s prskavkami alebo iný netradičný program.

Svoje fotografie spracovávam s láskou a starostlivosťou, aby sa stali nezabudnuteľnou spomienkou na váš veľký deň.

Rád vám pomôžem zachytiť tento nezabudnuteľný deň tak, aby ste sa naň mohli vždy s láskou spomínať.

Svadobný fotograf Banská Bystrica selčiasky diel šachtičky
Svadobný par na svadobnej fotografii banská bystrica Svadobný fotograf

Profi fotografie plné emócií

Fotograf s citom

Svoje fotografie nerobím len preto, aby vyzerali dobre. Chcem, aby mali aj dušu, príbeh, prirodzenosť. Zachytávam skutočné emócie a momentky, ktoré budú z fotografie vyžarovať aj po rokoch.Pri fotení portrétov spolu hlodáme prirodzené ale zároveň krásne pózy. O to krajšie často vzniknú fotografie úplne bez pózovania, ktoré nesmú nikdy chýbať.

Ak hľadáte fotografa, ktorý vám pomôže zachytiť vaše spomienky v podobe krásnych a emotívnych fotografií, neváhajte ma kontaktovať.

Fotografovanie svadieb

Jeden z najkrajších dní života, zachytený do príbehu rozpovedaného fotografiou

Galéria fotografií
Galéria fotografií

Pozrite si moju tvorbu. Spoznajte mňa a moju prácu cez fotografiu. V galérii nájdete výber fotografii zo svadieb a portrétnych fotení.

Svadobné príbehy
Svadobné príbehy

Galérie fotografií z celého svadobného dňa od rána a prvých príprav až po posledný popolnočný tanec.

Svadobné balíčky
Svadobné balíčky

Cenník svadobnej fotografie a služieb. Vyberte si svadobný balíček, ktorý bude najviac vyhovovať vašej predstave.

svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica

Nádherné miesta na fotenie v Bnaskej Bystrici a okolí

V prírode, v meste aj pod strechou

Ak hľadáte krásne miesta na svadobné fotenie v Banskej Bystrici a okolí, máte na výber z mnohých možností.

Ak máte radi históriu a kultúru, Banská Bystrica ponúka množstvo zaujímavých pamiatok. Môžete navštíviť napríklad mestský park, Kostol Povýšenia Svätého kríža. Skvelou a zároveň veľmi blízkou voľbou je Kalvária alebo park pri Murgaške.

Ako svadobný fotograf som už fotil na mnohých miestach, no vždy je najkrajšou kulisou samotná príroda nech je to kdekoľvek.

Nádherné lúky so starými stromami a výhľadom na celú Banskú Bystricu nájdeme na neďalekom kopci Selčianský Diel. Určite treba spomenúť aj Fugerov dvor a jeho okolie alebo reštaurácia Suchý vrch kde je možnosť si spraviť fotografie v okolí pony farmy.

V prírode môžete navštíviť napríklad opustený ovocný sad nad obcou Malachov, vo vhodnej dobe to môže byť vskutku výnimočne miesto na fotografovanie portrétov. Ďalej za Bystricou sa nachádzajú aj ďalšie zaujímavé miesta, ako napríklad Čerínsky kostol, Lupčiansky zámok, štrkové lavice Hrona alebo kaštieľ a jeho záhrada v Hronseku. Taktiež neďaleký drevený kostolík.

Na svadobných fotografiách je dôležitý pár, všetko ostatné sú iba kulisy

Všetky tieto miesta sú ideálne pre fotografovanie svadobných portrétov. No vždy vyzývam budúcich novomanželov aby si našli to svoje jedinečné miesto, kam chodia na prechádzky, na huby. Kde mali prvé rande alebo u babičky na dvore.... Má to svoju špecifickú hodnotu, ktorú človek objaví až časom.

Svadobné portréty v Španej Doline

Banícka obec s nezameniteľnou atmosférou

svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica
svsodbný portrét v lese, Svadobný fotograf Banská Bystrica

Špania Dolina je baníckou obcou, ktorá sa nachádza len pár kilometrov od Banskej Bystrice. Je to ideálne miesto pre svadobné fotenie, pretože ponúka jedinečnú atmosféru a krásne scenérie.V Španej Doline môžete zachytiť svadobné portréty v rôznych prostrediach. Môžete sa fotiť v historickom centre dediny, v historických uličkach, pri starých banských domčekoch alebo v prírode nad obcou s úchvatným výhľadom.

Iveta Vresilovičová
Iveta Vresilovičová
3. August, 2020
odporúča
Prezili sme s Lukasom nas velky den, je to pozitivny, velmi prijemny a skvely clovek co sa odzrkadlilo aj na fotografiach. Cele fotenie sme si uzivali ako jeden carovny den a to vdaka Lukasovi, pri ktorom sme ani nevedeli, ze nas foti. Zachytil tie spravne momenty v ten pravy cas. Skvely den, naaadherne fotky. Zo ❤️ DAKUJEME. I&J
Vladimíra Fuchsová Janáková
Vladimíra Fuchsová Janáková
9. December, 2019
odporúča
Ďakujeme Lukáš za tvoju skvelú prácu. Vďaka tebe máme krásnu spomienku na náš veľký deň, na ktorý tak radi spomíname. Super práca, priateľský prístup, krasne dielo. 🖤 Vlaďka a Majky
Lenka Tomesová
Lenka Tomesová
9. Október, 2019
odporúča
Ďakujeme Ti Lukáš za nádherné vyobrazenie nášho svadobného dňa. Presiahlo to naše očakávania. Si skvelý a kreatívny fotograf, a sme nesmierne spokojní. Ako človek si tiež veľmi milý a priateľský a vyhovel si nám v našich požiadavkách. Veľmi sme si to užili, mali sme s Tebou skvelý čas a tiež sme sa s toho veľa nasmiali. Fotky sú žiarivé a farebné a vytvárajú nám krásnu spomienku na ten najkrajší deň v živote. Tvoja práca je na veľmi vysokej úrovni a zachytil si všetky špeciálne momenty. Keby to bolo možné, hneď by sme si tento deň s Tebou znova zopakovali. Ešte raz Ti veľmi pekne ďakujeme a prajeme Ti veľa úspechov na každom kroku ☺️📸
Magdaléna Mlenka Martonová
Magdaléna Mlenka Martonová
26. September, 2019
odporúča
Skvelý fotograf, ktorého máme v rodine tak trochu už zaužívaného :D Lukáš bol fotiť sesternici na svadbe a veľmi sme boli nadšení z jeho fotografií. Preto bol pre náš veľký deň jasná voľba. :D Lukáša poznáme osobne už dlhšie, vždy sme si cenili jeho srdečnosť a priateľskosť, ako aj ústretovosť. Odráža sa to aj v jeho tvorbe a práci s ním. Fotenie pred svadbou sme si naozaj užili, necítili sme sa do ničoho nútení a veľa sme sa nasmiali. Lukáš nám vyhovel vo všetkých našich požiadavkách a zachytil všetky dôležité momenty. Čo zbožnujem na jeho tvorbe, sú tie živé a žiarivé farby, ktoré vytvárajú usmevnú atmosféru, už len keď sa pozriete na fotky. Komunikácia s ním bola bezproblémová a vyhovel nám aj v dodaní fotografií. Máme veľa priateľov a kolegov v zahraničí a aj tí veľmi pochvaľovali jeho prácu. Lukáša všetkým odporúčame a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za skvelé fotky! :)
Iwett Pekarčíková
Iwett Pekarčíková
6. Október, 2018
odporúča
Naozaj vrelo odporúčame Lukáša každému, kto túži zachytiť nádherné momenty svojich výnimočných chvíľ. Lukáš - Kukino, veľmi pekne ti ďakujeme za všetko. Si naozaj výnimočný talent a prajeme ti všetko dobré v profesionálnej i súkromnej sfére. :D :D Drž sa tvoji Pekarčici :D Iwett + Michal
Radka Jánošíková
Radka Jánošíková
22. Január, 2018
odporúča
Milý, ochotný, priateľský a šikovný fotograf, ktorý okrem krásnych fotiek ktoré nám urobil na našej svadbe na mňa pôsobil antistresovo za čo som mu veľmi vďačná � � odporúčam!!!
Denisa Verešová
Denisa Verešová
29. November, 2017
odporúča
Ďakujeme Lukášovi, za jeho profesionálnu prácu počas celého nášho svadobného dňa. Si ozaj milá a ústretová osôbka a sme radi, že sme si ako fotografa zvolili práve teba. S fotkami je spokojná celá naša rodina, ako aj priatelia. Obzvlášť Ti ďakujeme za priebeh predsvadobného fotenia - za Tvoje rady, nápady a výber miesta 🙂 Želáme Ti veľa spokojných zákazníkov a veľa zaujímavých projektov. Taktiež spokojnosť aj v osobnom živote. Nech sa darí, to Ti praju Verešovci 😉
Alica Fronko
Alica Fronko
1. Október, 2017
odporúča
Ďakujeme Lukášovi za nádherné svadobné fotky,ktoré prekonali naše očakávania. Na svadobný den a posvadobné fotenie máme aj vďaka Lukášovi krásne spomienky, fotenie sme si užili, bola to zábava :) Lukáš bol veľmi milý, zábavný a trpezlivý, taktiež sa nám páčil jeho profesionálny prístup. Boli sme maximálne spokojní a Lukáša vrelo odporúčame.
Dominika Hudáčová
Dominika Hudáčová
3. September, 2017
odporúča
Chceli by sme sa aj takouto cestou veľmi pekne poďakovať Lukášovi za jeho profesionalitu, trpezlivosť, ochotu, za jeho ľudský prístup. Takých ľudí ako je on je v dnešnej dobe málo. Veľmi sme si svadobné fotenie užili ako aj celú svadbu. Už sa nevieme dočkať fotiek, vieme, že budú nádherné pretože ich fotil vynikajúci fotograf, ktorého táto práca baví a napĺňa. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME a dúfame, že sa ešte niekedy stretneme. Dominika a Michal :)

Zachyťte krásu vášho svadobného dňa s profesionálnym svadobným fotografom!

Hľadáte svadobného fotografa, ktorý zachytí všetky emócie a krásu vášho výnimočného dňa?

Tak to ste na správnom mieste!

Zväčša preferujem a fotím svadby na strednom Slovensku no za dobrou svadbou aj na kraj sveta.

 • Banská Bystrica
 • Zvolen
 • Brezno
 • Banská Štiavnica
 • Žiar nad Hronom
 • Brezno
 • Ružomberok
 • Liptovský Mikuláš
 • Nitra

Prečo si vybrať mňa, ako svadobného fotografa?

 • Profesionálny prístup: Individuálny prístup ku každému páru.
 • Ani nebudete o mne vedieť: Som fotograf, ktorý sa snaží splynúť, nie byť stredobodom.
 • Kvalitné fotografie: Špičková technika a skúsenosti zaručia fotografie najvyššej kvality.
 • Prirodzený štýl: Autentické prirodzené svadobné fotografie.
Svadobný fotograf Lukáš podolský logo Banská Bystrica

Máte otázku alebo záujem o služby?

Prosím kontaktujte ma telefonicky, cez kontaktný formulár, sociálne siete alebo cez moju emailovú adresu.

Lukáš Podolský

Web: www.lukaspodolsky.sk
E-mail: foto@lukaspodolsky.sk
Telefón: 0902 878 431
Facebook: Lukáš Podolský - Fotograf
Instagram: lukaspodolsky_foto

Kontaktný formulár  Svadobný fotograf Lukáš podolský logo Banská Bystrica

  Lukáš Podolský - Svadobný fotograf - Slovensko

  Profesionálne svadobné fotografie z vašej svadby. Zdokumentujem váš veľký deň v krásnych spomienkach, ktoré vydržia navždy.

  Galéria svadobných fotografií Svadobné príbehy Ponuka svadobných balíčkov O mne Kontakt